Atsauksmes

Edīte Melngrāve

Par orgonītu darbību var spriest, ja pagājis kāds atskaites punkts, kāds laika sprīdis. Man tas būtu gads. Izmaiņas, kas notikušas katra gada laikā, kopš pirmā orgonīta iegādes.
Tavi Meistardarbi vēl joprojām veic savu darbu. Varbūt tā ir sakritība, bet iepretī orgonīta puslodei notika tāds enerģijas sprādziens. It kā uguns liesmas iznīcinātu visu negatīvo.
Novēroju, ka orgonīta tuvumā mainās cilvēki un dzimst jauni cilvēciņi.
Atbildes uz jautājumiem atnāk. Vajag tikai atcerēties par tiem, jo atbildes var nebūt uzreiz. Par to, ka orgonīti vēl strādā uzzināju no savas mazās meitiņas.
Brīžiem nevar saprast, cik daudz cilvēks var izturēt. Jau biju domājusi, ka mana šīs dzīves misija beigusies, bet izrādās, ka nē (ārsti izglāba). Bija vajadzīga kaut kāda atslēgšanās no šīs pasaules, lai pēc tam turpinātu iesākto ceļu. Un tad es iegādājos Tavu mazo atslēgu piekariņu. Tavam veidotam mazam piekariņam arī liels spēks. To nēsāju līdzi, un starp burtu rindiņām izlasīju – “Then keep on going, even in doubt”!

Lai Tev un visiem izdodas iecerētais!

 

Eingida Eingrida

Man pašreiz ir divi orgonīti, vienu no kuriem iegādājos  orgonīti.lv Pēc manām sajūtām reāli darbojas tieši tas kuru saņēmu no Heino! Grūti izskaidrot kā tieši, bet tas noteikti labvēlīgi ietekmē gan mani, gan apkārt man notiekošo! Vēlreiz liels paldies, Heino!

 

Jana Tāraude

Pirmo iegādājos piramīdas veida orgonītu, liekas sajutu to jau, kad bija ceļā pie manis, patika zilā krāsa, ņemu visur līdzi, likās, ka tas palīdz komunikācijā ar cilvēkiem un jutu, ka tas mani sargā, bet vēlāk ievēroju, ka stūrim noplīsusi maliņa un pārstāju nesāt līdzi ,tagad tas stāv istabā, bet nu jau tai 2 gadi un īpaši nejūtu vairs tā darbību, bet gadu man ir orgonīta kulons, kas jāsaka strādā manā labā un ir mans labākais pavadonis, pēc tā saņemšanas mēneša laikā mana dzīve mainījās, notika pozitīvas pārmaiņas, bet kad aplieku to ap kaklu jūtu pastiprinātu interesi – cilvēki grib to aizskart! Tāpēc to vairāk nēsāju kabatā sev līdzi un zinu, ka tas mani sargā, man tas ir ļoti mīļš un dārgs, orgonīta kulons ar iestrādātu moldovītu, tas ir tā vērts, tas man dod drosmi un enerģiju! Liels un mīļš paldies, Heino!

 

Iveta Pinka

Kopš nopirku kulonu un sāku nēsāt, pamainījās sapņi – kļuva spilgtāki, un dzīve kļuva mazliet kustīgāka, tā šķita. Sākumā noņemot uz īsu laiciņu – naktī piemēram, uzreiz likās, ka kaut kā pietrūkst . Taču vēlāk vai nu pieradums iestājās un to visu sāku uztvert par normu vai arī iedarbība mazinājās, grūti spriest jo negribas eksperimentēt un ņemt nost, gribas nēsāt!
Iespējams, ka man orgonīts dod mazliet (mazliet – jo labāk būt samērā pieticīgiem) enerģijas – tā varētu teikt!
Orgonīts ir dzīvs, tā gribas teikt . Nēsāju, jo patīk vizuāli, patīk dabiskā izcelsme un arī oriģināls, patīk ticēt, ka dod enerģiju un veiksmi kā talismans.
Grūti spriest, vai tā ir parasta piestrādāšana pie domāšanas, runāšanas, attiecībām ar cilvēkiem, un dzīve iet uz priekšu, vai arī izmaiņas un savu ietekmi daļēji atstāj orgonīts. Sākumā, šķiet, ka jā. Iespējams, jāpiestrādā pie orgonīta uzlādēšanas. Jebkurā gadījumā – pašsajūta labāka!

 

Kristaps Vītols

Esam iegādājušies dažāda veida lietiņas – kulonus, piramīdu un citus – mums patīk efekts un izskats.

 

Mārtiņš Rūtenbergs

Saņemot orgonītu, nejutu nekādu siltumu, ne ar kādas citas īpašas sajūtas. Noliku savā dzīvoklī uz palodzes dienas saules pusē. Vēl aiz vien nezinu, vai tam ir kāda iedarbība vai nav. Jau pirms iegādes biju mainījis savu domāšanu, neraizējoties par sīkumiem un domājot tikai labas domas. Nezinu, vai mana domāšana, vai orgonīts ļauj izvairīties no negatīvām lietām, bet viss notiek samērā labi. Samērā – tāpēc, ka vēl ir joma, kas jāsakārto. Tās ir attiecības.

Orgonīts sen stāv uz palodzes neaiztikts. Varbūt tas vēlreiz jāuzrunā! Pēc Heino atgādinājuma, ka ar orgonītu ir jāstrādā, to arī darīšu!

 

Vineta Žagare

Man ļoti patīk orgonītu vizuālais noformējums. Tas mājās var būt kā dekora elements. Es iegādājos orgonītu 2016. gada vasarā. Pirmos 2 mēnešus īsti nekādas izmaiņas nejutu, bet ievēroju, ka esmu sākusi vairāk strādāt pie savām domām. No decembra sākās straujas izmaiņas, satiku cilvēkus, kas straujiem soļiem palīdzēja man nonākt pie svarīgām atklāsmēm par sevi un Visuma likumiem. Tagad varu teikt, ka esmu satikusi Sevi! Paldies Tev, Heino, par Tavu roku darbu un labo domu ielikšanu šajos mākslas darbos!

 

Māris Brekte

Sakārto enerģētisko lauku. Rada mieru, uzlādē ar labu enerģiju. Darbojās kā enerģijas filtrs, negatīvo pārvērš pozitīvajā. Atkarīgs arī kādi kristāli ir pašā orgonītā, no tā mainīsies ietekme. Pēc orgonītu iegādes daudzas lietas dzīvē ir uzlabojušās. Iesaku.

 

Ieva Viksna

Orgonīts – var uztvert kā vienkārši skaistu dekoru. Manā mājā orgonīti (puslodes) ienāca kā interesanti “akmentiņi”, tikai es zināju, kas tie ir, kam domāti, ko ietekmē. Toties mājinieki sajuta, ka kaut kas mājās ir citādāk – gaiss citādāks, tā kā mirgo, tā kā dīvaini elektrizēts. Todien mājās bija gana daudz ciemiņu, katrs jautāja, kas pie jums tāds savādāks. Nodomāju – re kā, strādā taču just var, tātad nav placebo efekts vien. Protams, vēlāk viņiem atklāju, kas ir tā citādā cēlonis. Vēlāk mājās atceļoja arī kulons un lielā piramīda.
Kā tā ietekmēja – mainījām visu, mainījās viss, strauji, atbrīvojāmies, kaut ne labprāt, no liekā, kas tobrīd nudien tāds nešķita. Sarežģījās dzīve tā, ka maz neliekas. Un ieguvām mieru, dvēselisku.
Dēls ņēma līdzi uz eksāmeniem skolā. Man, vienmēr kāds līdzi mašīnā vai somā, kā talismans vai aizsargs.
Piramīda – krāšņs skaistums goda vietā.

 

Gerda Laizāne

Pirmais – personiskais orgonīts sevī ieliktās funkcijas pildīja ļoti, ļoti labi – kādu laiku. Paldies par to! Pēc tam – neesmu varējusi vairs “atdzīvināt” ne turot zem tekoša ūdens, ne ar turēšanu saldētavā (kaut kur lasīju, Heino gan teica, ka tā nevajagot darīt), nedz ar ierakšanu un noturēšanu zemē un pēc tam mēģinājumiem, varbūt neprasmīgiem – uzlādēt.
Otrais – dāvana, saņēmējam bija acīmredzami, tīkams priekšmets, kas tika nēsāts līdzi. Vai pildīja tieši iecerētās funkcijas – īsti nepateikšu, bet, ka lietotājam iedvesa pārliecību, ka palīdz – tā gan izskatījās.
Trešais – piramīda. Šoreiz pilnīgi garām. Jau sākot ar krāsu, kas nepavisam nebija iecerētā (par ko Heino teica – tātad tam tā bija jābūt) un beidzot ar to, ka nestrādāja un viss! It kā – ne man/mums gatavota. Kaut kā tā!
Tā kā mana pieredze ar orgonītiem – neviennozīmīga!

 

Liene Rozenštrauha

Orgonīts var kalpot gan kā labās enerģijas talismans, gan kā dekoratīvs elements. Nēsājot kulonu kaklā, esmu sajutusi patīkamu siltumu, enerģijas pieplūdumu. Tas man ir palīdzējis uzsākt sevis transformāciju. Toņi un elementu salikums ir iedvesmojis ielūkoties dvēselē, apgūt savu iekšējo pasauli, būt tikpat harmoniskai un līdzsvarotai kā pats orgonīts. Varētu teikt, ka tas bijis kā virzītājspēks un palīgs labākas dzīves veidošanā. Arī meditācijā esmu izjutusi tā klātbūtni un izmantojusi to kā palīgu enerģijas cirkulācijā.
Esot svešā vidē, orgonīts var kalpot kā nomierinošs elements, atgādinot par izjusto labo enerģiju un ar to saistītajiem apstākļiem un cilvēkiem.
Domāju, ka orgonīta klātbūtne noderētu ikvienam, kas ir garīgā spēka meklējumos un/vai vēlas paplašināt prāta horizontus.

 

Kaspars Putniņš

Labi kalpo kā izejas punkts – punkts ap kuru sākt, beigt, savākt un izkliedēt sevi, laiku, uzmanību, enerģiju. Kulonam ērti piesiet sevi, un ikdienā caur to projecēt, realizēt.
Puslodi visvairāk patīk lietot meditācijai – kalpo gan kā objekts, gan kā katalizators. Turu to arī tuvumā spilvenam guļot.
Domāju – kā lietosi, tāds būs rezultāts. Ir potenciāls mainīt dzīves.
Iesaku.

 

Agnese Koha

Burvīgs Instruments. Ja prot ar viņu darboties.

 

Guntars Mazjānis

Man no kulona mainījās dzīve! Paldies!!!

 

Egra Slaidiņa

Orgonīta tagadējais izskats.
Zelta skaidiņas ir sadalījušas sīkos punktiņos. Ir izveidojusies divi gareni taisnstūri ,gan labajā puse ,gan kreisajā puse kulonam, kuri ir balti matēti. Divi mazi četrstūri ir izveidojušies pa vidu. Viņi arī ir balti un matēti . Cauri viņiem nevar redzēt. Čakru attīrīšanu orgonīts neveica, jo čakras bija puspievērtas un viņas bija jāatver.
Valkājot šo orgonītu man vieglāk sazināties ar Visumu. Tāda sajuta ,ka viņi sadarbojas. Viņš paātrina domu materializāciju. Galvenais šo domu ilgi neturēt pie sevis. Padomāt un atlaist, tad tālāk strādā ar šo domu pats orgonīts. Valkājot šo orgonītu man enerģija ir palielinājusies. Daudz vairāk iepazīstos ar interesantiem cilvēkiem – domubiedriem. Pirms orgonīta nēsāšanas tā nebija. Man ir laba intuīcija, bet tagad viņa vēl vairāk ir pastiprināta. Ari apzinātā sapņošana ir daudz spēcīgāka. Man šķiet, ka galvenais viņu nepārslogot ar savam vēlmēm. Kad viņš ir ticis ar vienu uzdevumu gala, tad lūgt atkal nākošo.

 

Ģirts Veiss

Pirmo reizi ieraugot orgonīta piramīdu, man tā ļoti iedvesmoja ar savu interesanto izskatu. Proti, tā ir viscaur tādā zilā krāsā pilna ar dažādiem kristāliem un akmentiņiem. Man tā stāv manā guļamistabā blakus gultai. Liekas, ka kopš tā laika sapņi ir izteiktāki pozitīvā nozīmē. Esmu novērojis, ka saskarsme līdzcilvēku vidū pa laikam ir arī diezgan saspringta bijusi, strīdi nav neizpalikuši, bet kaut kā liekas, ka laika gaitā diezgan daudz problēmas ir jau atrisinājušās.

 

Daiga Zelča

Man orgonīts ir… neatceros, kādu gadu jau! Skaists, liels – citiem tā šķita. Neko labu nejutu, varbūt drīzāk sliktu, bet neesmu pārliecināta vai orgonīta ietekmē. Drīzāk teiktu – neitrāls.

 

Vineta Bagatska

Manam Heino darinātajam orgonītam jūlijā būs divi gadi. Uzdāvāju to sev dzimšanas dienā  Nenēsāju ikdienā, vien tad, kad rodas sajūta – kur mans orgonīts, man šodien to vajag! Es nezinu, vai tas ir orgonīts, vai tā esmu es pati, vai mēs abi kopā, bet tā es atgriežu līdzsvaru ikdienā, nomierinu satrauktās un kašķīgās domas. Tā ir arī skaista rota. Un tieši tādas noteikti vairāk nav nevienai un nevienam! Atslēgu piekariņš atbildīgi dara savu darbu, ik pa brīdim uzprasoties uz līdzcilvēku jautājumiem – kas tev tas, parādi!

 

Zaiga Kārkliņa

Es savu orgonītu iegādājos 2014.gadā, sajūtas nekādas. Bet izmaiņas notika brīnišķīgas, varbūt pati , varbūt orgonīts palīdzēja. Viņš man ir skaists roku darbs, ko daudzi apbrīno!

 

Sandra Kaire

Orgonīta kulonu iegādājos 2015.gadā, sāku nēsāt arī uz darbu, jo strādāju ar bērniem, kuriem ir īpašas vajadzības. Ar šiem bērniņiem strādāt nav viegli un darba kolektīvs arī nav tas labākais. Manīju, ka tiešām orgonīts palīdz darbā un saskarsmē ar citiem darbiniekiem. Ar laiku priekšniecības uzbraucieni, ne par ko, gāja secen. Tie darbinieki, kuri bija ļoti negatīvi noskaņoti sameklēja sev darbu citur. Pašlaik orgonīts atpūšas, bet mēģināšu izmantot arī naktī, jo bieži it sevišķi pirms darba nevaru iemigt. Paldies Heino!

 

Edīte Melngrāve

Paldies Meistaram par skaistajiem mākslas darbiem, kas palīdz attīrīt vidi no vecās enerģijas un labs palīgs sevis pilnveidošanai!
Pirmo orgonītu izlēmu dāvināt, tas pie manis atradās neilgu laiku, bet veica lielu darbu – attīrīja manu mājokli no negatīvās enerģijas un turpina to darīt savā mājvietā.
Pēc tam iegādājos arī sev. Gada laikā nomainījušies kaimiņi – pozitīvāki. Bērnu arī labvēlīgi ietekmē. Palīdz ieraudzīt lietas, ko vajadzētu mainīt dzīvē, lai būtu veselība, saticība, pārticība, mīlestība. Vispirms tas ir darbs ar sevis pilnveidošanu. Cik daudz mēs tajā ieguldam, tik sakārtojas arī apkārtējā vide.
Lai viss izdodas!

 

Baiba Rubene

Pasūtīju pie Heino orgonīta puslodi un nu jau, kad ir pagājis viens mēnesis kopš šis orgonīts ir pie manis, tas manī ir daudz ko mainījis kaut arī laika posms ir bijis pavisam neilgs kopš tā iegādes. Kopš orgonīts ir pie manis, pat nemāku tā izskaidrot bet es ar viņu sajūtu tādu kā kontaktu – it kā mēs būtu viens vesels. Man pat nav speciāli jāmeditē, kā tas bija iepriekš, es apsēžos ārā zālē, aizveru acis un uzreiz es jūtu, ka esmu sevī iekšā, mani pārņem vienotības sajūta un ne tikai ar sevi bet arī ar dabu un visu apkārt esošo. Manī ir pilnīgs iekšējais miers. Brīžiem pat gribās raudāt no laimes sajūtas! Ja arī orgonītu neturu pilnīgā tuvumā, es ar viņu visu laiku sajūtu kontaktu. Kad es par viņu vairāk iedomājos ja pats orgonīts nav man blakus, man caur pirkstiem skrien tādas kā tirpiņas, it kā viņš būtu manās rokās.
Nekad pat nebūtu iedomājusies, ka es varētu izjust tādu kontaktu un pievilkšanās spēku ar kādu, kas nav ne cilvēks ne dzīvnieks. To ir tiešām grūti izskaidrot! Tas vēl jo vairāk apliecina to, ka orgonīts ir dzīvs un viņā pulsē enerģija!
Orgonītā sajūtu tieši to, ko biju vēlējusies un minēju Heino pasūtīšanas laikā, kādam mērķim vēlos šo orgonītu! Pat necerēju, ka sajūtas būs tik spēcīgas! Tādēļ milzīgs paldies Heino par izveidoto orgonītu, jo varu teikt pilnīgi godīgi, šis orgonīts ir ideāli izveidots tieši priekš manis!
Vēlējos vēlreiz pateikties par orgonītu ko man uztaisīji! Šī gada laikā ir daudz kas mainījies. Viņš man ir devis iekšēji ļoti daudz spēka, lai izturētu dzīves pārbaudījumus kam man bija jāiziet cauri. Beidzot arī esmu tikusi tālāk ar mācībām uz priekšu par ko es pat pati brīnījos jo brīžiem bija tik grūti un likās, ka padošos jo vairs nav spēka bet tieši tajos brīžos kad bija viss grūtāk pēkšņi viss izmainījās uz labo pusi. Orgonīts man ļoti palīdzēja arī saistībā ar satraukumu, bailes ko izjutu cilvēkos. Krietni mazāk slimoju, varētu pat teikt gandrīz vispār neslimoju un ja kaut kas sāp, tad uzliekot uz šīs sāpošās vietas orgonītu pēc neilga brīža sāpēs jau ir pazudušas!   Mācoties strādāt a orgonītu esmu ļoti daudz ko sapratusi gan par sevi gan par dzīvi. Tādēļ tiešām milzīgs Tev paldies, Heino!

 

Dace Bleive

Labdien, savu izvēlēto orgonītu izvēlējos un iegādājos 2014.gada decembrī, nēsāju kulonu, un jutu ka parādās siltums, tad pakāpeniski sāka uzlaboties finansu lietas, bet vēlāk viss pagriezās otrādi nekas negāja, viss pārvērtās atkal pa vecam, nesaprotu kas notika, kāpēc tas beidza darboties, vai tas ir jāattīra no negatīvā, ko uzsūcis un kā to darīt, paldies.

 

Sandris Pļavnieks

Pats ar orgonītiem iepazinos 2009. gadā, lasīju par tiem internetā – par visām to labajām īpašībām. Tad bija tāds notikums, ka manu tēvu, kas brauca ar divriteni, gandrīz nobrauca auto. Un pēc nedēļas atkal bija avārija. To es uztvēru kā zīmi, ka vajag aizsargājošu orgonītu, lai šādas briesmas vairs nedraud.
Orgonītu veiksmīgi pasūtīju, tas bija piramīdas formā, šķiet, ar vara, dzelzs skaidiņām un dzintaru pašā virsotnē. Šo piramīdu veidoja meistars Ansis, tagad viņš laikam ir ASV. Tā pēc skata piramīda izskatījās labi, tik dzintara augšgalā bija plaisas, meistars piedāvāja izlabot, ja vēlos, bet es negribēju vairāk vilkt garumā. Šis orgonīts izmaksāja 20 Ls – nu jau šo laiku naudiņās – ap 30 EUR!
Pats galvenais – var ticēt, var neticēt, bet orgonīts godam tēvu (un pārējos ģimenē) nosargāja, dzīvībai un veselībai bīstamas situācijas vairs neparādījās mūsu dzīvēs!
Tā tas turpinājās līdz šim gadam (tātad 2009-2014, 5 gadu periods). Šogad tēvs cienījamā vecumā aizgāja Mūžībā, kā apbedīšanas birojā teica – karaļa nāvē – pats savā gultā un bez ilgām mokām!
Tā kā orgonīts savu darbu šeit bija beidzis, tad nolēmu to ziedot jūrai, to sauc par giftingu.
Interesanti, ka pēc šī ziedojuma uzlabojās attiecības ar brāli – tas varētu būt dzintara efekts.
Aizrāvos ar orgonītiem – pasūtīju sev orgonīta kulonu (tam iekšā zelta pārslas) un piramīdu uz Augstāko ES.
Latviešu tautasdziesmās ir daudz par sudrabu, sudrabiņu, ir arī pieminēts zelts:

Dieviņš taisa zelta sētu
Apkārt manu māju vietu.

Kad vēlos sajust zelta enerģiju, paņemu kulonu rokās – tīras un patīkamas sajūtas.
Par zelta pārslām bija komentārs, ka tad jau to var nest uz lombardu, bet tas nav mans mērķis un tam tas nav domāts
Piramīda uz Augstāko ES vēl joprojām man ir kā noslēpums, kā tā iedarbojas, kristāli gan tur ir skaisti – meistardarbs.
Vēl eksperimentēju – pieliekot klāt orgonītiem briljantus, manas sajūtas ir, ka tas pastiprina un paātrina procesus!

 

Artis Vilders

Biju kaut kur lasījis ,ka viens pāris iegādājās orgonītu un pēc laiciņa viņu kaimiņi palikuši klusāki, mierīgāki, atteikušies no alkohola lietošanas. Tad pēc laiciņa iegādājos savu orgonīta piramīdu, īpaši no tās neko negaidot, tik ar domu ,ka tas varētu sakārtot esošās enerģijas ap mani.  Dzīvoju vienā mājā ar māsu un viņas draugu. Viņam bija problēmas ar iedzeršanu. Neilgi pēc orgonīta ierašanās viņš sāka pastiprināti dzert, bet tas noveda pie atrisinājuma. Māsas draugs neticot nekādām mistikām, pats izdomāja pārtraukt dzeršanu un sarunāja tikšanos ar dziednieku. Tagad neko stiprāku par kvasu nemēdz lietot!

Reiz aizmirsu orgonītu pie māsas dzīvoklī un pēc laiciņa viņai sarežģījās attiecības, kas arī noveda pie atrisinājuma. Viņi salaba, šovasar saderinājās un gaida bērniņu!
Varbūt sakritība , nezinu,  bet tagad orgonīts stāv kādā īpašā vietā un būs interesanti pavērot kas mainīsies tai vidē, kur viņš ir nolikts!

 

Intars Liepa

Uz doto brīdi dzīvē nevar nekas notikties par ko es uztrauktos. Es varu zaudēt radiniekus, vai vinnēt loterijā miljonus – reakcija būs bez satraukuma, un saprotoša – redzot kop bildi.
Šobrīd man orgonīts nokrita zemē un saplīsa – tagad sūtīšu jaunu – cerams vēl spēcīgāku.
Kopsavilkumā – orgonīts neko nedarīs jūsu vietā, bet kā palīginstruments uz pašpilnveidošanos tas noderēs jebkuram.
Nopirku apaļu plāksni ar Rodina tinumu un granīta gabaliņiem, jūras smiltis, vara + alu skaidiņas + zelta putekļi.
Lietoju orgonītu apmēram 9 mēnešus. Visspēcīgāk orgonīts man darbojās pirmajā mēnesī – laikam Heino viņu bija ļoti labi ieprogrammējis.
Daudz ātrāk sāka strādāt pievilkšanās likums – tāpēc iesaku prātu sagatavot un atbrīvoties no negatīvām domām un uzskatiem jau iepriekš.
Trešajā dienā jau saņēmu paaugstinājumu darbā. Sen jau biju tam veltījis uzmanību, bet nedaudz pietrūka.
Ejot gulēt liku orgonītu zem spilvena – grūtāk iemigt, tas tiesa, bet kam patīk apzinātie sapņi un tiem, kam patīk atdalīties un palidot apkārt – tas ir labs palīginstruments. Man pirmajā naktī bija 12 sapņi un visus atcerējos ( 12.12 mani dzimšanas dati).
Nedēļām ejot orgonītam pievērsu arvien mazāk uzmanības un tas palika vājāks, bet veicot eksperimentus – neņemot līdzi. Piemēram dienās, kad nepaņemu orgonītu uz darbu – tad būs ļoti grūta diena morāli (dažādas nesaprašanās, problēmas ne no kā)!
Dienās kad orgonīts ir līdzi – viss iet kā smērēts. Tātad galvenais ir pašam pievērst uzmanību un ar savu uzmanību patstāvīgi programmēt savu orgonītu. Man dzīves situācija nav vienkārša, ir kopjams 1 grupas invalīds, tēvs alkoholiķis, un tas zem viena jumta.
Orgonīts tās lietas neatrisināja, bet es tagad to visu saprotu, pieņemu, un pat priecājos, ka man ir dota iespēja gūt šādu pieredzi.
Ja cilvēks ir invalīds no dzimšanas – tad domāju, ka es viņam esmu labākais, kas var būt. Viņam 50 gadi, man 26.
Es ja būtu no dzimšanas 1 grupas invalīds – es priecātos, ka man ir tāds cilvēks kā es.
Tātad orgonīts kopā ar apzinātajiem sapņiem un sarunām sapņu ceļošanā – devis man sapratni par notiekošajām lietām.

 

Ieva Vīksna

Manās mājās orgonīti ienāca vien pirms nedēļas, kaut interese par tiem bija krietni vien senāka. Pirmais, kas pārsteidza – tie ir tik skaisti, katrs citādāks, tik neparasti.
Interesanti, ka orgonītu klātbūtni sajuta visi mājinieki, cits vairāk, cits mazāk (objektivitātei – tikai es zināju, kā var sajusties to klātbūtnē, citiem bija tikai iespaids, ka esmu iegādājusies skaistus akmentiņus).
Sajūtas pat grūti aprakstīt, ir tāds savāds miers, kaut rūpju skaits jau nav mainījies, ikdiena ir ikdiena. Kā pirms Ziemassvētkiem – kad ir tāds mazliet satraukums un kā gaiša gaidīšanas laiks, kad sniegs snieg lēni, lēni apsedzot zemi, kokus, visu, visu – ārēji rāmums, bet zem sniega dzimst jaunas dzīvības asni. Tā arī pašam – ārēji miers, bet iekšā domu domas, ideju idejas, spēj tik pierakstīt un īstenot
Piekrītu, ka jābūt ļoti uzmanīgam ar vēlmēm, tās var negaidīti ņemt un piepildīties!

 

Liene Žīgure

Skaists neparasts kaklā karināms kuloniņš. Ikdienā gan to tomēr nenēsāju, jo kaklarotas man nav ierasta rota, taču šis mazais brīnums atrodas līdzās. Gluži kā darba autors kaut kur te rakstīja – lielisks palīglīdzeklis uz sevis pilnveidošanu. Rota kā tāda domāju, ka dzīves jautājumus neatrisina, taču ticu, ka palīdz tiem kārtoties veiksmīgāk. Katru reizi uz to paskatoties, tā liek atcerēties iemeslus, kāpēc tā tika iegādāta. Saukt par sakritību vai likumsakarību – taču dzīve nemitīgi piespēlē situācijas, cilvēkus, informāciju sevis pilnveidošanai. Pati pazīšanās ar pašu Meistaru ir mistisks pieskāriens neredzamajam.  Par to paldies!

 

Kristina Malkova

Patiess prieks lasīt visas labās atsauksmes par šiem skaistajiem veidojumiem. Janvārī arī es iegādājos lielo piramīdu un kulonu cerībā, ka kaut kas mainīsies. Tagad ir augusts bet mana dzīve iet arvien lielākā purvā. Esmu nesaprašanā – cik tad ilgs ir tas krīzes laiks un kad sāk dzīvē šie objekti ienest kādu pozitīvismu. Neesmu pret šiem orgonītiem, vēlos tikai iegūt zināšanas. Ļoti žēl ka nav aktīvas diskusijas!

 

Gunta Pļaviņa

Par kulona dizainu, krāsām un akmeņiem vienoties bija ļoti viegli, kā arī tā dizains pilnībā atbilst manām vēlmēm. Kulons ir visai liels un uz kakla to ikdienā nenēsāju, bet vienmēr turu somiņā un tas vienmēr ir man līdzi. Pirmajās nedēļās kulonu mēģināju turēt zem spilvena vai blakus gultai miega laikā, taču tieši tad jutu, ka nespēju aizmigt. Bija problēmas ar miegu, varētu būt, ka pārāk liels enerģijas pieplūdums, naktīs modos augšā un atkal nespēju iemigt, taču ja izdevās, tad sapņi bija savādi. Ar laiku tas apnika un pirms miega kulonu liku istabas otrā malā, tad arī miegs kļuva ciešāks. Pirmajās nedēļās arī novēroju īpatnēju sīkšanu ausīs, kad kulons bija blakus, arī tas traucēja iemigt. Sīkšana bija ļoti smalka, gribētos teikt, ka kaut kas līdzīgs ultraskaņai. Ar laiku tas pārgāja. Meditācijās kulonu turēju plaukstās vai blakus, taču sevišķu atšķirību pirms un pēc kulona lietošanas nejutu. Bieži dzirdēts, ka pēc kulona iegādes cilvēkam mainās attiecības ar līdzcilvēkiem, mainās attieksme un prioritātes. Jāsaka, ka šajā jomā īpašas izmaiņas nemanīju, bet tas droši vien tāpēc, ka arī bez kulona savas attiecības ar cilvēkiem centos uzturēt pēc vislabākās sirdsapziņas un nebija nekādu zemūdens akmeņu kam pēkšņi uzpeldēt. Manā dzīvē pārmaiņas notiek bieži, arī pēc kulona iegādes, tāpēc grūti spriest par tā ietekmi uz notikumiem.
Kopumā orgonītu uztveru kā gaismu nesošu mīļlietiņu ar kristālu viducī un tā lielākais spēks ir tieši tāds, kādu pati tam piešķiru. Es ticu kristālu un akmeņu spēkam, līdz ar to ticu orgonīta veselīgajai ietekmei.

 

Kalvis Salenieks

Doma par orgonīta iegādi man bija jau sen, bet iegādājos kulonu, kabatas puslodi un lielo piramīdu apmēram pagājušā gada vidū. Pirmais, kas iekrita acīs ir katra orgonīta unikalitāte, katrs no viņiem man šķiet savādāks un savā veidā īpašs. Nevaru precizēt pēc cik ilga laika bija manāmas pirmās izmaiņas, bet droši varu apgalvot, ka viss ir gājis tikai uz augšu. Pats esmu kļuvis mierīgāks, nosvērtāks. Stress un nelabvēlīgas domas ir atkāpušās. Šķiet ka viss norit daudz vieglāk un prasa mazāku piepūli. Neapmierinātu, agresīvu, nelabvēlīgu cilvēku ap mani tikpat kā vairs nav, šķiet orgonīts atgrūž visa veida negativitāti.  Apzinos, ka orgonīts mani ir ietekmējis daudz vairāk nekā esmu šeit uzskaitījis, bet viss vēl progresā! Vēlreiz milzīgs paldies Heino, par viņa palīdzību un sapratni!

 

Viktorija Pole

Iegādājos orgonīta kuloniņu, jo domāju, ka man tas ir nepieciešams. Orgonīts ir zaļā krāsā. Pirmās divas dienas to nēsājot jutos nemierīga, stresaina. Tomēr pēc tam viss mainījās un manī iemājoja miers un harmonija. Mājās ir arī mazāk domstarpības. Kulonu cenšos nēsāt katru dienu. Divas dienas neuzliku un jutu ,ka atgriežas nemiers. Kulons pie manīm ir neilgu laiku, tāpēc vēl vērošu tā iedarbību. Tomēr man tas patīk un domāju, ka darbojas!

 

Ieva Vilcāne

Nejauši ieraudzīju orgonīta attēlu kādā saitā, un tas uzreiz piesaistīja manu uzmanību, likās tieši tas man ir vajadzīgs, tas mani uzrunāja. Sarakstoties ar izgatavotāju, nolēmu, ka man vajag mazo puslodi, un mājai lielo piramīdu.
Neesmu vīlusies nevienu brīdi, gaidīju kādas būs sekas, un mierīgu sirdi varu teikt, tas sargā no negatīvā, dod enerģiju, manā gadījumā varēju darīt milzumu darbu, un nenoguru. Nēsāju patstāvīgi, it sevišķi tad, ja jūtu, ka kompānijā būs kāds negatīvi noskaņots cilvēks. Ir dienas, ka kulons prasās atpūsties, tu vienkārši sajūti, ka jānotīra un jāieliek plauktiņā atpūsties. Savās brīvdienās tā arī daru.
Patiešām jābūt uzmanīgam ar savām vēlmēm un ilgām, piepildās ļoti īsā laikā, vienīgais, pamēģināju naktī palikt zem spilvena un blakus, bet man nekādi viedie sapņi nerādās, jo orgonīts man vienkārši neļauj gulēt, pamēģināju pāris reizes, un rezultāts viens-negulēta nakts, pieņēmu, ka pie manis tam cita sūtība-sargāt dienā, un naktī ļaut atpūsties.
Par piramīdu, skaista bezgala, tā man stāv uz saimes galda, kur pulcējamies kopā visa lielā saime, ka sabrauc viesi un bērni, ko esmu ievērojusi – pie mūsu galda neskan asas sarunas, neveidojas ķildas, tā vienkārši ienes mieru un mīlestību apkārt.
Mani secinājumi:
iegādājieties to, ja jūtat, ka patiešām rota vai piramīda jūs uzrunā, ka ir sajūta – man to vajag, nevis tāpēc, ka citiem tā ir. PALDIES,HEINO! Lai jums izdodas viss, kas iecerēts!

 

Ruta Aina Neivarte

Paldies!
Saņemot orgonītu biju stāvā sajūsmā, mani pārņēma tāda laimes un prieka sajūta it kā būtu ieraudzījusi pasaules brīnumu, bet tāds jau viņš arī ir. Nēsājot, esmu kļuvusi mierīgāka, vairs tā neskrienu, uzlabojušās koncentrēšanās spējas. Palīdz pie meditācijas, piesaistot vairāk enerģijas. Paliekot naktīs zem spilvena, redzu tikai viedus sapņus. Nēsājot sev kaklā, radusies drošības sajūta, ka ar mani nekas slikts nenotiks. Tā, nedēļu ceļojot pa Eiropu ar automašīnu, visi izjutām drošības sajūtu un viss izdevās. Negācijas, kas bija iesēdušās galvā izzuda. Agresiju ne pret vienu neesmu izjutusi. Paldies Jums, Heino! Tā tupiniet. Lai jums visiem veicas!

 

Gunta Eeltamm

Par orgonītu varu dot tikai pašas labākās atsauksmes. Tā bija man laba dāvana. Tagad kādu laiku to nēsājot, bet ne katru dienu, jūtu, ka esmu kļuvusi daudz mierīgāka un līdzsvarotāka, Man ir radusies interese par litoterapiju. Apmeklēju gleznošanas nodarbības un tad kaklā vienmēr uzlieku kulonu. Mani tuvākie cilvēki ari ir kļuvuši mierīgāki un vairs necenšas mani izmantot ar presingu savā labā un manu brīvību necenšas ierobežot. Manī zudušas bailes ko citi teiks, ja es rīkošos pēc sava prāta. Es lūdzu aizvākt no manas sistēmas visus mākslīgos kodus, kuri uztur upura apziņu manā sistēmā. Manī ir daudz lielāks miers un uzskati par cilvēkiem ir radikāli mainījušies. Esmu sapratusi, ka mēs katrs esam unikāls un ar savu uzdevumu, ka nav labo un slikto. Es esmu sapratusi, ka ceļot savu apziņas līmeni viss mainās uz labu un orgonīta kristālu dziedinošā enerģija to paātrina, ja mēs paši tikai to apzināti ar izteiktu nodomu vēlamies. Viss ir iespējams, ja vecos uzskatus aizstāj ar jauniem un protams paļāvība, ka viss ir iespējams.
Paldies par jauko saulaini zeltaino orgonītu, kas manai sirds čakrai pamazām noņem biezo čaulu kārtu. Esmu ari pati iegādājusies Mosolova šungīta fraktālo piramīdu un tā ari darbojas!

 

Karolīna Kaļiņina

Pie manis orgonīta puslodes kulons ir jau pāris mēnešus. Pats pārdevējs ir atsaucīgs, visu kārtīgi apstāsta, kas un kā un katram pielieto individuālu pieeju kulona izgatavošanā. Kad orgonīts nonāca pie manis, nopriecājos par tā krāsu, salikumu un skaistumu! Tūlīt pirmajā dienā uzliku uz kakla un sajutu mazu rezultātu- pēkšņi manu orgonītu sāka pamanīt un apbrīnot sieviete, kas līdz šim nebija pievērsusi uzmanību manām kaklarotām, un tikpat dīvaini ātri arī novērsās. Zinu, ka šī sieviete parasti nav ar tām labākajām domām un šajā gadījumā uzskatu, ka orgonīts dikti ātri sāka mani sargāt   Biju arī patīkami pārsteigta, ka vienā seminārā iepazinos ar cilvēku, kas atpazina man uz kakla esošo kulonu un zināja, kas tas ir. Labs veids, kā atrast domubiedrus, kas arī interesējas par dažādām mistiskām un interesantām lietām!
Principā par orgonītu varu teikt, ka viņš strādā līdzīgi kā lakmusa papīriņš (pH līmeņa mērītājs siekalās) – viņš parāda lietu īsto būtību – pastiprina lietas, kur viss ir kārtībā un pamatīgi izceļ tās lietas, kur kaut kas nav kārtībā. Pie tam līdz līmenim, ka var sākties pat sava veida depresija, atsijā lieko, sagrauj sevis paša uzliktās ilūzijas un visu to, kas ir mākslīgi izveidots – šajā brīdī ir jābūt pietiekami stipram cilvēkam, lai saprastu, kas notiek, nepadotos, atzītu radušos situāciju un sāktu visu savest kārtībā. Principā orgonīts lieliski parāda, kas patiesībā notiek apkārt. Savukārt, tām lietām, kur viss ir kārtībā – orgonīts palīdz turpināt attīstīties, plaukt un zelt.  Ar pirkumu esmu apmierināta un dikti pateicos tās veidotājam par orgonītu attīstību Latvijā! Lai veicas!

 

Liena Brante

Orgonīts – kopš iegādes brīža cenšos bez tā neiziet no mājas, pāris reizes ir sanācis – un tad neesmu jutusies komfortabli. Man šis akmens ir kā mazais palīgs! Kopš tas ir man līdzās jūtos harmoniskāka un mierīgāka, vieglāk sakopot domas. Vēl es zinu pavisam noteikti, ka tas mani aizsargā – manas mazās bruņas. Mans orgonīts ir arī ļoti skaists un patīk vienkārši uz to paskatīties-sajūtot mazliet ko mistisku sev līdzās.

 

Marta Zīlīte

Stabilitātes sajūtu rada manam zodiakam atbilstoši radītā piramīda. Strādājot novietoju uz galda, palīdz koncentrēties.

 

Sarmīte Plūme

Vispirms mani uzrunāja un apbūra viņu krāsas un izskats, daudzveidība. Sajutu, ka viņos ir liels spēks. Es ar prieku skatījos galerijas. Izlasot informāciju sapratu, ka tas ir tas, kas man var palīdzēt un pats galvenais aizsargāt. Lasot atsauksmes, nodomāju, ka man varbūt ir par stipru viņu enerģija. Skatoties bildes, neviens tā īsti neiepatikās, un nodomāju, ka laikam jau tas nav priekš manis, un tad decembra galerijā dzeltenais mani tik stipri pievilka, jā – tas ir mans!
Janvāra sākumā saņēmu savu organito – tā es runājos ar viņu. Viņš man ir zelta krāsā. Es saņemot sajutu, ka viņš ir radīts man pakāpi augstāk, kā es domāju. Tas pat vārdos nav izsakāms. Paldies Heino! Viņš izjūt cilvēku, kam tiek izgatavots orgonīts.
Kur sāp, lieku klāt! Ņemu līdz-kabatā, somā. Lieku kā kulonu. No sākuma nešķīros no viņa, tuvumā turēju. Tad sajutu, tālāk jānoliek, pat aizmirsu par viņu. Manī miers, labsajūta, drošības sajūta. Notiek attīrīšanās caur asarām, pat balsī raudu-stipri. Mainos un pat brīnos par sevi. Drosmīga kļuvu, daru to, ko agrāk pat neuzdrīkstētos aiz bailēm. Uzticos sajūtām un ļaujos, daru. Beidzot esmu atradusi sev nodarbošanos atbilstoši savai būtībai, ka mana Dvēsele lido. Pateicos! Pateicos! Pateicos!

 

Gunita Vaikule

Drīz būs pagājis gads, kopš man ir savs orgonīts-kulons. Pirms tam ar mani atgadījušies vairāki notikumi, esmu jutusi dažādas neizprotamas lietas un enerģijas, jau no bērnības zinu, ka man piemīt šis tas savādāks ka citiem. Kādu laiku pirms orgonīta iegādes sāku izteikti vēlēties iemācīties saprast to, ko jūtu, redzu un kas notiek. Vēlējos atrast sev skolotāju. Un tad manās rokās nonāca žurnāls ( tos gan es nepērku un īpaši nelasu, bet tajā laikā par mani un manu vīru bieži tika rakstīts, un mēs pirkām tos laikrakstus, kur bija par mums kas uzrakstīts),”Citādā Pasaule” rakstīts par orgonītiem. Un pēc laiciņa nejauši uzdūros Orgoniti.lv internetā. Pēc informācijas nospriedu, ka tas ir tas, kas man varētu palīdzēt. Papētot bildes, kādi izskatās kuloni, neviens tā īsti neiepatikās, un es jau nodomāju, ka laikam jau tas nav priekš manis, bet tad-bums-manas acis un visas sajūtas palika kā piekaltas vienam, par kuru es sapratu-tas ir mans!
Sekoja dažādi interesanti, arī ne visai patīkami, neizskaidrojami notikumi, kuru rezultātā es beidzot tiku pie sava orgonīta. Pirmajā dienā no saņemšanas brīža sajutu tik spēcīgu enerģiju no apkārtējās vides un cilvēkiem, ka ik pēc neilga mirkļa liku orgonītu atpūsties, jo man pašai bija ļoti grūti no tik spēcīgām enerģijām. Ar katru dienu aizvien vairāk saradu un iemācījos dzīvot ar tik lielu spēku blakus. Ar mani vienmēr ir bijis tā, ka man nepieciešamais pie manis parasti ir atnācis pats – lietas, notikumi, cilvēki, gandrīz uzreiz, kā tika noformulēta doma. Vienīgā nianse ir tā, ka agrāk tas viss notika arī ar negatīvu piesitienu, emocijām, bet tagad – ne! Esmu kļuvusi daudz mierīgāka, vairs neesmu raižpilna. Ir tāda sajūta, ka es jau zinu notikumu gaitu, zinu atrisinājumu. Un cilvēki ap mani, kad man līdzi ir orgonīts, ir pozitīvi jaukā noskaņojumā, es pati tāda esmu bijusi gandrīz vienmēr, bet tagad – daudz pastiprinātāk. Jāsaka tā – tagad es zinu, kas es esmu, ko es spēju, tikai jāmācas visu pielietot un izmantot dzīvē!

 

Samanta Luce

Iegādātais orgonīts ir tikai neilgu laiciņu, kopš pagaišās nedēļas. Ar orgonītu kulonu uz kakla jūtos ļoti patīkami. dažas dienas atpakaļ biju pat jūra, bet tai pat pašā vakarā kļuvu sarkans vēzītis. Tagad esmu noņēmusi kulonu, jo sūrst āda, bet te pat blakus uz darba galda vien atrodas. Dzīvokļa biedrs, gan skatījās uz to skeptiski, kā arī mani tuvie, kas ir blakus. Domāju, ka ar laiku pieradīs.
Pirmajā dienā to saņemot, jutos patīkami viegla. Tā klātbūtnē jūtos ļoti mierīga un nosvērta. Mēģinu pamazam savas domas kristalizēt uz pozitīvo pusi. Ik pa laikam klusi domās runājos ar to.
Ir arī iegādāta maza piramīda. Par to man pašlaik ir ko maz teikt, tik vien zinu, ka jūtos tai blakus ļoti labi, ja neskaita pašlaik sarkanā vēzīša efektu.

 

Ingrīda Brakovska

Orgonīta puslodi novietoju bērnu istabā – puikām patīk ar to spēlēties, turēt rokās. Bērnistaba tika pusgada laikā sakārtota – jaunas gultas, mēbeles. Vecās rotaļlietas tika aizvāktas. Puikas labprātāk gulēja savā istabā – nenāca tik bieži vecāku gultā. Biežāk rodas vēlme sakārtot māju, mest ārā vecas, nederīgas lietas, drēbes utt.

 

Luīze Graustiņa

Lai gan orgonīta kulonu iegādājos tikai pirms mazliet vairāk kā pus gada, esmu tik ļoti pieradusi pie viņa, ka grūti noticēt, ka pie manis viņš ir tikai dažus mēnešus.   Paņemot rokās izjutu tādas kā vieglas vibrācijas. Pirmo mēnesi gandrīz vai viņu nenoņēmu. Ja gadījās aizbraukt kaut kur un pa ceļam saprast, ka esmu to atstājusi mājās, uzradās iekšējs nemiers, nedrošības sajūta, bet pamazām aprimu ar domu, ka tomēr jāprot dzīvot arī vienai, bez sava palīga.
Orgonītu uztveru kā dzīvu radībiņu – rūpējos par to, attīru, domās vai skaļi ar to runāju. Tagad nēsāju to periodiski, kad jūtu iekšēju vēlmi viņu paņemt, pamīļot un panēsāt. Nereti šķiet, ka esmu viņu kaut kur atstājusi vai pazaudējusi, bet tā pat kā ar gredzeniem- tas pats mani atrod.
Visspēcīgāk laikam esmu izjutusi domu materializācijas paātrināšanos, bet par daudzām izmaiņām dzīvē ir grūti spriest, vai tas ir tieši orgonīta nopelns.
Iegādājos arī lielo piramīdu. Tās spēku varēja pavisam vienkārši izjust- apmēram divas stundas smaidīju kā maija saulīte un jutos satriecoši! Interesants bija periods, kamēr mājinieki aprada ar to, jo uz tādām lietām skatās ļoti skeptiski, taču šobrīd es ļoti labi jūtu, kā lielās problēmas ir atrisinājušās un mājās ir miers!

 

Laura Šaitere

Paldies!
Saņēmu savu orgonītu, vēlējos lai tas ir zilā un dzeltenā krāsā un kad saņēmu to ieraudzīju, ka tas ir zaļš, sapratu, ka tas ir šo krāsu salikums un tātad tā tam arī vajadzēja būt!
Viss ko mēs domājam, to mēs sev pievelkam, un pirms es vispār uzzināju par orgonītu, es biju ļoti labā garastāvoklī, tad pavisam nejauši un ļoti drīz es uzzināju, ka pastāv orgonīts, kas pastiprina tavas emocijas. Sapratu, ka es to gribu, jo pašreizējā brīdī esmu ļoti priecīga un ziniet – orgonīts darbojas! Viņš patiešām darbojas!!!
Galvenais ir lai mēs paši saprotam, ka mēs paši izvēlamies kā liekam sev justies.
Paldies!

 

Inese Eglīte

Mums mājās arī jau kādu laiku ir nonācis orgonīts. Mīļa un skaista paijlietiņa. To gribās paturēt rokās un paglaudīt. Vai tas ir ko mainījis mūsu mājas sadzīvē? Jā, mēs, māņticīgie, beidzot izmetām spoguli. Vecu spoguli, kurš, iespējams, bija sasmēlies pārāk daudz informācijas. Iznesām to pagalmā noskalot sastāvējušos informāciju pavasara lietū, un tas atrada sev jaunus saimniekus. Lai viņiem veicas!

 

Inga Ulmane

Esmu izvēlējusies priekš sevis ļoti spēcīgu orgonītu. Ir dienas, kad turu viņu tālāk no sevis. Var teikt, atpūšos, jo nemāku vēl tā kārtīgi transformēt to, kas nāk ārā. Arī pa nakti, ja turu to pie gultas ir slikti sapņi un murgi, kurus no rīta pamostoties vairs neatceros. Jau paskatoties uz orgonītu, visa iekšējā pasaule tā kā sakustās. Arī citi, kuri to ir redzējuši saka, ka tam ir ārkārtīgi skaists un maģisks izskats. Tā kā man pašlaik orgonīts velk ārā ne tās labākās sajūtas, tad neesmu vēl mēģinājusi izmantot, piemēram, mērķu sasniegšanā.

 

Baiba Jaunzema

Orgonīts man ir sargs, kas atvaira no manis visu nevēlamo, bet piesaista visu vajadzīgo un paātrina procesus. No mājas bez viņa neizeju! Dzīve ir sakārtojusies un arī otrai pusītei beidzot nācās atzīt šī kulona spēku.

 

Iveta Enika

Kopš iegādājos orgonītu, spēcīgi materializējās manas vēlmes, ko zemapziņā esmu domājusi, tādēļ mācos tās kontrolē, jo ne jau vienmēr domājam pozitīvi. Jūtu sevī lielāku enerģiju.

 

Baiba Indāne

Orgonīts, iespējams, pasteidzināja notikumu gaitu tā īpašniekam – mana radiniekam visai drīz pēc orgonīta iegūšanas ārsti nolēma par vēl vienas operācijas veikšanu, šī operācija, izrādās, bija ļoti vajadzīga. Kas zina, kā būtu bez orgonīta!!!

 

Dace Ansberga

Man ceļš līdz orgonītam ilga apmēram gadu. Ļoti vēlējos sev tādu , bet īsti nezināju kā līdz tam tikt. Taču vienā dienā viss notika – orgonīts tika pasūtīts. Sākumā mazliet skeptiski skatījos uz to visu, bet tagad varu teikt, ka manas domas un vēlmes, tiešām materializējas! Daudzas lietas manā dzīvē pēkšņi sāka mainīties. Šobrīd varu teikt, notiek daudz kā slikta, atklājas, ka ne visi ir tik patiesi kā izskatās. Toties paralēli notiek arī ļoti labas lietas, sāk piepildīties mani sapņi un ilgas. Tādēļ varu tikai teikt, ka ļoti kārtīgi jāpārdomā savas vēlmes.

 

Artūrs Petenko

Tā kā šeit ir atsauksmju grāmata, gribēju uzrakstīt savas atsauksmes. Kad pirmo reizi ieguvu savu orgonītu jutu savādas galvas sāpes un dažādus enerģijas vijumus. Jau pēc nedēļas varēju saskatīt pārmaiņās savā dzīvītē. Pēc mēneša jau tiešām zināju, kas ir mainījies. Es kļuvu harmoniskāks, saprotošāks, enerģiskāks, pozitīvi attīstījās manas labās īpašībās. Protams bij negatīvas izpausmes, bet to nebija daudz, jo pēc ilgāka laika ar savu orgonītu jau pratu apieties.  Izdodas arī remdēt fiziskas sāpes (dziedināt sevi), ātrāk varu sevi atjaunot, atgūt spēkus. Jāpiebilst, ka esmu apzinīgāks un pozitīvāks. Ar draugiem un citiem cilvēkiem iet daudz labāk, spēju būt sabiedriskāks. Orgonīts tiešām ir, kas vairāk kā parasta lieta!

 

Kristina Malkova

Šā gada janvārī iegādājos gan kulonu, gan piramīdu. Pirmo mēnesi nekādu pārmaiņu nebija, tik priecājos par skaisto objektu. Un tad pēkšņi visa dzīve nokrita gandrīz zemākajā iespējamajā punktā. Bankrots. Gribu pajautāt tiem kas izgājuši cauri līdzīgām ”epopejām” cik ilgi turpinās melnie periodi pirms dzīve sāk griezt uz labo pusi?

 

Ivars Mozmacs

Atradu šo mājas lapu nejauši. Pats tikai nesen sāku strādāt ar kristāliem. Šajos orgonītos, ka pamats ir ņemts kvarca kristāls, kuram molekulārā struktūra ir tāda pati kā ūdenim, līdz ar to šis kristāls iedarbojas uz cilvēku ar dziednieciskām spējam, un vēl sakrālā ģeometrija tiek izmantota, kas man ļoti patīk! Kristāli pēc būtības paši atrod sev īpašniekus, tāpēc, ja jūs atrodat kaut ko tādu, tad droši iegādājaties, kristāli jūt, kad viņi ir nepieciešami! Galvenais tikai tādu kristālu tuvumā uzturēt tikai pozitīvas domas, jo kvarca kristāli sevi saglabā visas domas, sajūtas un vārdus! Ja cilvēks ir negatīvs, tad kristāls nedarbosies. Bet šie orgonīti tiešām izskatās burvīgi, noteikti drīzumā kādu iegādāšos   Paldies jums, ka iepazīstināt cilvēkus ar tādu burvību!

 

Oskars Vallis

WOW, mana pieredze ar orgonītiem līdz šim ir bijusi fantastiski spēcīga, man ir uzlabojušās daudzas lietas, kas saistās gan ar materiālo gan ar enerģētisko! Domas materializējas ātrāk, vieglāk sasniegt un uzturēt pacilātu laimes sajūtu, protams , orgonīts ja tas ir spēcīgs, tad tas ceļ arī ārā lietas kas varbūt nav tik patīkamas bet nu tās ir lietas kas gaida kaut kāda veida atrisinājumu, dēļ orgonīta un protams cilvēka nodoma, to var izdarīt ātrāk un var atbrīvoties no daudzām bremzēm un dzīve transformējas krietni ātrāk, protams, uz dabiskāku, harmoniskāku un veselīgi laimīgāku realitāti ko pats vēlos redzēt!

 

Inga Kazuša

Orgonīts pastiprina visu – gan labo, gan slikto cilvēkā. Tad nu sākumā ne tikai labais pastiprinājās, dabūju darbu, ko gribēju, jau nākamajā nedēļā. Sapņi katru nakti pat vairāki. Līda laukā visi samezglojumi attiecībās ar citiem cilvēkiem, pastiprinājās neatrisinātie jautājumi. Tad kādu laiku orgonīts bija nolikts atpūsties pāris metru attālumā, pastrādāju vairāk ar sevi. Nu jau vairākas nedēļas nēsāju ikdienā no jauna, viss ir harmoniski! Izteiktās vēlmes orgonīta klātbūtnē ir ļoti jāapdomā, jo piepildās! Sakārtojas dzīve, visi pagātnē plauktiņā noliktie zemapziņas akmeņi lien laukā, bet tagad jau ir arī sapratne, ko ar tiem darīt, kā to sakārtot.
Orgonīts darbojas kā katalizators, pastiprina visu un harmonizē. Sākumā to grūtāk piefiksēt, kad pastiprinās tas, ko negribas   tomēr visu piefiksējot, analizējot iedarbību, var secināt, ka viss ir bijis tā, lai harmonija ienāktu. Lai taptu kas jauns, esošajā vietā jānojauc vecais…
Paldies!

 

Guntars Briķis

Nu nezinu… Kopš tie ienāca manā mājā viss ir sagriezies kājām gaisā. Pa šo laiku esmu nomainījis vairākus darbus un pašlaik sēžu bez darba un pat nav kur CV aizsūtīt. Tāpat pēc 18 gadu normālas kopdzīves tagad ir sākušās nesaprašanās un pārmetumi. Un arī slimības nesaprotamas parādījušās cilvēkiem, kas vispār savā mūžā nav slimojuši. Tā ka nu neiedarbojas viņi laikam uz visiem vienādu un labi. Tas tā zināšanai.

 

Inga Oerte

Tātad… orgonīts… pirms lūdzu tādu uzmeistarot man, taustījos vairākus mēnešus, skatījos bildes galerijās, meklēju info internetā, lasīju, pētīju, iepazinos un filtrēju – kā es par to visu jūtos. Protams, sākumā caur neticības prizmu – nu kas tad tur TĀDS varētu būt. Un tad pavisam organiski vienā brīdī sadzirdēju sevī – jā, man to vajag! Vairāku mēnešu garumā manas dzīves lielie un mazie samezglojumi jutās kā iestrēguši. Un arī pati jutos kā iestigusi, un nevarēju pati saviem spēkiem izkustēties no vietas. Un sajutu, ka man ir vajadzīga “zāles palīdzība” – Tavs orgonīts. Nevarēju pat iedomāties iegādāties orgonītu Amazon.com, Ebay vai kur citur. Man bija svarīgi, lai orgonīta enerģija pietuvojas man viegli, lai spēju ar vieglumu ielaist to savā laukā. Un tā arī notika. Tiklīdz saņēmu orgonītu, jutos ļoti labi, nēsājot šo palielo rotu savā kaklā. Pirmās nedēļas nēsāju to kaklā katru dienu. Tad naktīs ejot gulēt, vienkārši to paņēmu plaukstā un tā arī aizmigu.

 

Guntis Mierkalns

Es uztaisīju piramīdu ar kalnu kristālu un vara stiepli konusā, domāju ka iedarbības zonai jābūt krietni lielai, bet viena paziņa notestēja un teica ka nav vairāk pa 2 līdz 3 metri. Savu efektu tā piramīda dod. Noliku pie kaimiņu sienas – bļaustīšanās pārgājusi, bet varbūt kāds no viņiem ir aizbraucis atpūsties kur citur! Pamatdoma piramīdai bija izmantot darbā augstsprieguma strāvas neitralizēšanai, lai to Torsionu lauku iegriež pareizā virzienā!

 

Artūrs Romaņenko

Ar manu orgonītu ir interesanti, es it kā neesmu viņu baigi sajutis vai kā, bet visu laiku viņš kaut kur ir, tad kādā jakas kabatā, tad kādā plauktā, nemanāms.  Bet vienmēr, kad man ir tiešām nepieciešamība pēc viņa, viņš mani pats atrod, un parādās   un tad es viņu paņemot, sajūtos mierpilns! Sāku apsvērt viņu aktīvi, nēsāt un paskatīties kas notiksies!
Liels paldies!

 

Agnese Vētra

Uz pagājušajiem Ziemassvētkiem iegādāju lielo kulonu! Kaklā ilgi nenonēsāju, jo tas izskatās TIK iespaidīgs, ka katrs cilvēks, ko satiku, ļoti pievērsās tam.   Sāku nogurt no tās uzmanības un turpinu nēsāt to sev līdzi vai nu kabatā, vai somiņā. Uz nakti liku zem spilvena. Ārkārtīgi spēcīgi, enerģiski, zīmīgi sapņi! Ļoti konkrēti atspoguļo to, kas konkrētā dzīves posmā notiek manā dzīvē, vairāk iekšēji. Kad nogurstu no spēcīgās enerģijas naktī, tad kādu laiku nelieku zem spilvena. Nesen ievēroju, ka sapņi joprojām ir zīmīgi, bet vieglāk no rīta „atgriezties”, ja kulons ir nolikts blakus spilvenam, vai blakus gultai, nevis tieši zem spilvena. Kulons ir ļoti skaists, pilns noslēpumu un šķiet, ka tikai maza daļa no tiem pagaidām man ir tikuši atklāti. Tas man ir ar sarkanu nokrāsu, tādēļ izjūtu to kā aktīvu, spēcīgu un enerģijas pilnu palīgu sev. Ļoti priecājos par to!
Pirms apmēram mēneša iegādāju konusu. Jau no paša sākuma jutu, ka te būs kas cits – tāds dziļš iekšējs miers, mierīgs spēks (pretruna?), kas, atšķirībā no kulona, palīdz man savākt sevi kopā vakarā, aizved prom no stresa domām uz… jā, uz kurieni? Jūtos ļoti stabila un, jā, pat laimīga, kad turu to rokās, spēlējos! Esmu ļoti emocionāls cilvēks, bet tieši pēdējā laikā ievēroju, ka neuztveru vairs tik asi, personīgi un nepārdzīvoju, ja man blakus vai pret mani notiek kas tāds, ar ko neesmu mierā. Ātri to izdzīvoju sevī, pieņemu un atlaižu. Forša sajūta! Sakritība? Esmu arī pēdējā laikā kulonu nomainījusi pret konusu nakts laikam. Lieku blakus gultai. Sapņi tāpat ir ļoti zīmīgi un pilni ar informāciju, notikumiem, bet nejūtu nogurumu no rīta. Pēc ieteikumiem esmu palūgusi ko konkrētu, lai kulons palīdz īstenot realitātē! Redzēs, vai izdosies.
Šķiet, ka kulons un konuss būs sadalījuši vietu zem saules manā dzīvē – kulons dienai, konuss naktij.
Vairākiem cilvēkiem esmu pasūtījusi un uzdāvinājusi orgonītus, gan trīs un četršķautņu piramīdas, gan kulonus, gan puslodes. Interese ir! Vēl neesmu visus apzinājusi un izjautājusi par izjūtām. Bet viena sieviete, kas tika pie trīsšķautņu piramīdas, stāstīja, ka pēkšņi sapņos sākusi nākt mirusī vecmāmiņa! Tieši tā, ar ko dzīves laikā kaut kas nav ticis līdz galam izrunāts.

 

Aina Dureika

Savu orgonīta kuloniņu nēsāju visu laiku līdzi – tiesa gan – somiņā. Kopš iegādes ir radusies lielāka iekšējā miera sajūta, normalizējies miegs naktī. Katrā ziņā – paldies par šo kulonu!

 

Silva Bērziņa

Pirms saku savu pieredzi varu vien piebilst, ka orgonītus es neieteiktu nēsāt garastāvokļa cilvēkiem, jo orgonīts tikai pastiprina visu! Gan kāpumi, gan kritumi būs spēcīgāki. Orgonīts pats par sevi ir kā bezkaislīgs pastiprinātājs – viņš tikai pastiprina to, kas nāk no paša cilvēka! Gan ”pozitīvo”, gan ”negatīvo”. Bet – ārējie faktori, kā jau te daudzi minēja, tieši otrādāk – mīkstinās!

 

Astra Astere

Iegādājos kulonu sev un sev mīļiem cilvēkiem kā dāvanu. Notikumi ir bijuši dažādi – nemāku teikt, vai tās bija sakritības vai orgonīta ietekme. Kulonu nēsāju sev līdz un mācos ar to sadraudzēties! Nākotnē domāju iegādāties piramīdu.
Paldies!

 

Solvita Ķirša

Nekādas izmaiņas no orgonīta nēsāšanas neesmu pamanījusi. Tikai ir dienas, kad vienkārši viņu gribas uzlikt.

 

Liene Meikšāne

Ja godīgi, tad arī es pēc orgonīta iegādes un to nēsāšanas pamanīju, ka daudzi cilvēki eksplodē manā klātbūtnē. Uzvirmoja dusmu lēkmes. Tā kā man šis orgonīts ir ļoti mīļš, tad to nenoņemu arī naktī. Darbdienas beigās, dažreiz, to noskaloju zem tekoša ūdens vai arī novietoju uz šķīvīša, uz kura izkaisīta sāls un viss kārtībā. Ejot gulēt ar to, sapņi tiešām ir krāsaināki un daudz reālāki. Tiešām nenožēloju, ka iegādājos to.
Paldies!

 

Edgars Jākobsons

Sakumā bija grūti nesat kaklā. Vilka pie zemes, noguru! Vēlāk kļuva labāk. Sāku sajust nākošo no viņa – attīrīšanās enerģiju. Sajutos vieglāk. Kad esi atvērts kāda negācijām, kulons uz reiz kļūst smags. Pa dienu nēsāju to kakla, vakara velku nost!  Ar vien retāk satieku dusmīgus cilvēkus. Dzīve sakārtojās!

 

Ilona Švābe

Tā kā man visu izskaidroja, ko gaidīt, ko nē no sava kulona, biju pārsteidza, ka viss notiek ļoti ātri – sākumā apkārtējie, kam neuzticējos, sāka izrādīt lielu agresiju, pēc tam notika nevajadzīgā atbiršana jeb nevajadzīgās informācijas un cilvēku , kas man laikam nevēlēja neko labu dabiskā atsijāšanās. sākumā likās, ka tas notiks lēnāk. Bija dažas lietas, kas likās ir manas, tieši man, bet kad redzēju to visu it kā no malas – sapratu, ka orgonīts manas vēlmes pat tā kā sāk sakārtot. Pirmās dienas, bija smagi ilgi nēsāt kaklā, sākumā sabijos, ka nebūs mans, bet jau pēc pāris dienām, pat naktī liku netālu no galvas, jo miegs palika ciešāks. Iesaku katram izmēģināt, galvenais ka orgonīts tiek izgatavots individuāli katram. Paldies! Ne mirkli nenožēloju iegādi, bet iesaku katram atrast savējo.

 

Baiba Arāja

Man ir gan lielā piramīda gan mazākā puslode. Lielo novietoju viesistabā, bet mazāko guļamistabā pie gultas uz skapīša. Pirmajā laikā likās ka nekas nenotiek. Man kā citiem nebija ne dusmu uzplūdu ne kā cita. Pēc kāda mēneša ievēroju ka esmu mierīgāka, harmoniskāka. Vēl vēlāk piefiksēju ka ir tādi kā domu zibšņi. Pēkšņi tev atnāk apskaidrība par lietām kuras nevarēji saprast/izprast. Miegs ir kļuvis super kolosāls. Vispār man guļamistaba ir kļuvusi ļoti mīļa. Atnāku no darba un varētu uzreiz ieiet guļamistabā un neiet ārā. Ir zudusi absolūta vēlme skatīties TV. Nekādu ziņu, neko! Retu reizi kādu mākslas filmu.
Domāju ka orgonīts ir visai jauka ietaise harmonijas aktivizēšanai un sava tempļa radīšanai.

 

Uģis Patmalnieks

Tātad kulonu nopirku pirms kāda gada. Superīgi ir tas , ka ir iespējams to pielāgot savām velmim – gan krāsu, dizainu, akmeņus, simbolu arī var uzlikt , tā kā vispār primā, + ilgi nebija jāgaida , vienreizēja apkalpošana, jo vari uzdod jautājumus cik jaudas un atbildi noteikti saņemsi.
Pirmais pieskāriens jau lika saprast būs loti interesanti  Tāda strauja enerģijas virtene izgāja cauri. Pirmais ko izdarīju bija iesvētīju (kā nu mācēju) un iedevu mērķi kulonam – tad tikai atlika gaidīt – un jā iesvētīšana arī sanāca tāda daudz enerģētiskāka nekā parasti, jo jutu to bezgalīgo spēku, kas tur iekšā viņā mīt.
Tad nu pirmās dienas nekas nenotika un domāju, ka kaut kur nošāvu greizi, bet tieši tad arī mani pārņēma lielas dusmas un sapratu, ka attīrīšanās ir sākusies – tāda emociju nekontrolējamība man ilga kādu mēnesi, kamēr apradu ar to spēku – un atradu viņam vietu mājā – virs gultas pie kreisās sienas.
Šo kulonu saglabāju līdz sasniedzu ko no viņa vēlējos – savu mērķi – es teiktu palīdzēja ļoti, ļoti kā lādētājs un zīmju rādītājs. Saglabāju viņu līdz sasniedzu savu mērķi – kas notika neticami  ātri – sagadīšanās? Es teiktu nē! Tad nu es viņu attīrīju, uzlādēju un nodevu tālāk mammai, jo viņai vajadzēja kādu enerģijas devu ar. Un ar to nav nekādu problēmu – tā kā nodot tālāk arī var – protams ja pareizi to dara, jo otram cilvēkam tas kulons arī ir jājūt un jāsaprot!
Ilgi protams neizturēju un bez maģiskā akmens un nopirku tirkīza krelles – nejutu to kulona spēku, bet pagaidām pietiek – iesaku visiem pamēģināt ar kulonu – vienreizējs piedzīvojums un varbūt uz mūžu!
Paldies!

 

Sandra Lapsiņa

Man ir mājās piramīda, kas notiek pēc to iegādes? Vienu dienu no manis nāca ārā nenormālas dusmas, tad viss oki doki. Ar piramīdas palīdzību sūtīju radiem, draugiem laimi veselību bagātību! Jā un sāka veikties tiem kuri to pelnījuši. Dzīve iet uz augšu. Savā ģimenē it kā nejūtu nekādas dižās izmaiņas, viss kā mierīgi ir bijis, tā arī ir.

 

Daiga Valkovska

Šeit jau apkopotas lietas, kuras obligāti būtu jāpavēsta tiem, kas vēlas iegādāties orgonītu. Pašā sākumā manā tuvumā nonāca 3-4 eksperimentālie orgonīti un es vienkārši sāku skatīties “multenes”. Neapdomīgi darbā turēju tos uz galda un tikai vēlāk sapratu kāpēc tāda agresija un muļķības pēkšņi sāk nākt ārā no man pretim sēdošā kolēģa!
Viss, ko esmu sapratusi – orgonītam ir ietekme uz laiku-proti tas tiek paātrināts iedarbības teritorijā (vai tas ir labi/harmoniski-spriediet paši!) un viņš noņem ļoti strauji nost visu lieko. Liekais var izrādīties attiecības, sabiedrības iestādītas domformas un jūs varat saņemt ātru attīrīšanos slimību un riktīgas tīrīšanās formā. Es piefiksēju sev slāpes pēc septītā izdzertā ūdens litra un nepamanīju plaušu karsoni. Jā, un nebrīnieties, ja nogalināsiet pāris mobilos telefonus, elektriskā riteņa elektronisko sistēmu un portatīvo datoru. Vēlāk gan esmu iemācījusies pati izraisīt strauju kādu jautājumu sakārtošanu un uzņemt savu attīstības tempu arī bez!

 

Eva Stangvila

Kā sāku nēsāt pirms vairāk kā gada, tā sākās straujas pārmaiņas, kurām, tiesa, tāpat būtu jābūt, bet, šajā gadījumā, visas strauji “uzgāzās virsū”, negaidot un īpaši neprasot. Mokošas, bet man svarīgas, attiecības izjuka, ģimenē bija smags konflikts (kurš gan tāpat būtu bijis, bet varbūt ne tik smags, ja atsevišķas noklusētas lietas tiktu atklātas vēlāk, pārdomātākos apstākļos, nevis tik strauji, kā orgonīta ietekmē). Toties veiksmīgi un ātri atradu sev, no vairākiem aspektiem raugoties, tajā brīdī piemērotu darbu, kaut arī darba meklēšana man uz to brīdi bija tīri idejas līmenī, bet orgonīts visu pavirzīja savādāk un vienkārši lika šai lietai ātri notikt.
Ar to ap kaklu vai kabatā jūtos pasargāta, izejot ārpus mājas, nav novēroti daudz nepatīkami incidenti. Intereses pēc, pārbaudīju orgonītu, pieliekot tam svārstiņu, griezās kā traks. Pēc laika gan pārstāju nēsāt, tagad stāv mājās, pa retam uzlieku, kad sajūtu tādu vēlmi, bet katru dienu turēt sev tuvumā vairs nevēlos.

 

Inta Ozoliņa

Orgonītus iegādājos katram ģimenes loceklim, zēnam ļoti daudz tehnikas istabā, bet meitas istabā āderes, tur uz skapja novietoju orgonītu , kur iekšā piramīda, novēroju mazāku starojumu, galvassāpes un sliktu garastāvokli vairs nevar manīt , arī alerģiju piemēram – meitai ik rīta šķaudīšana beigusies. Mazdēls palicis mierīgs, nekonfliktē, orgonīts pakārts galvgalī , pie sienas. Mazākais mazdēls glabā to pie savām mantiņām, arī salīdzinot ar citiem bērniņiem vienmēr optimists, nekašķējas, nav raudulīgs, arī man pašai orgonīts piestiprināts pie stāvlampas blakus gultai un tas jūtami noslāpē kompjūtera starojumus , domāju arī televizora un man pilnvērtīgāks miegs, salīdzinoši , kā pirms orgonīta. Uzticējos savai intuīcijai un tagad slavēju orgonītu veidotāju. Jāsaka, ka izveidots ļoti pareizi, iekšējās spirāles iet saules jeb pulksteņrādītāju virzienā, kas veido pozitīvo vērpi!

 

Silvija Strausa

Esmu iegādājusies divus orgonītus – kuloniņus un vienu piramīdu. Katra iegāde man saistās ar spēcīgu enerģētisku attīrīšanos un jaunu pakāpīti garīgajās mācībās. Gūstu atbildes uz sen apsūbējušiem jautājumiem. Esmu guvusi spēcīgu garīgo izaugsmi, palīdz darbā ar enerģijām. Piramīda kārto attiecību jautājumus. Sākumā nāca ārā pamatīgi kašķi, bet tad viss nostājas savās vietās. Galvenais nepretoties tam, kas notiek, jo viss, kas notiek, nenotiek tāpat vien, bet uz labu. Notiek virzība! Dzimst jaunas idejas! Labvēlīga apkārtējo cilvēku attieksme. Un vēl – palīdz meditācijās. Ātrāk pienāk informācija no augšas!

 

Jānis Voitkuns

”Kopš orgonīta iegādes visas lietas notiek paātrinātā tempā.”
O jā, viss tiek ļoti paātrināts vairākās nozīmēs, bet viss uz labu protams. Kopš man ir orgonīti mājā, man nav bijusi neviena zemestrīce! Orgonīti ir kā vairogs, kas atvaira visu nevēlamo, bet piesaista visu to vēlamo un paātrina procesus. Meditācijās protams ļoti veicinošs un arī astrālajiem ceļojumiem (izvibrēs tevi nezin kur). Kas tik nebūtu, ja mums visiem būtu orgonīti!

 

Mareks Bondars

Bez orgonīta, praktiski nekur!  Protams ne vienmēr sanāk kaklā turēt, bet kabatā praktiski vienmēr līdz, jebkurā dzīves situācijā. Kā jau Agita minēja par cilvēkiem ar bargāku raksturiņu, man ir nedaudz līdzīgi, ar maniem priekšniekiem, kuri tā vairs īsti nespēj man pateikt nevienu sliktu vārdu, lai gan šad tad vajadzētu, tātad noprotu, ka orgonīts piestrādā pie manas aizsardzības, un tiešām ir lielisks “draugs” pret visu negatīvo! Nu un protams, vizuāli arī ir ļoti piesaistošs un elegants aksesuārs, par kuru nebeidz brīnīties apkārtējie cilvēki, kad to ierauga man ap kaklu.
Paldies, Heino par vienreizējo orgonītu!
Iesaku citiem pamēģināt!

 

Agita Krusta

Nu jau gandrīz kā gadu man līdzās ir orgonīts, vienmēr ņemu to līdzi sev, un pa nakti lieku zem spilvena, tik labi sapnīši rādās. Bet vispār jūtami noņem negāciju, izteikti palīdzējis augstskolā ar pasniedzējiem, kuri ar bargāku raksturiņu, kad citiem tiek kaut kas aizrādīts, savukārt man ar orgonītu kaklā ne viena vārda slikta nepasaka.   Bet vispār arī modina apziņu augšā, man īpaši caur sapņiem tas nāk.

 

Signe Riekstiņa

Katra diena ir citāda, tāpēc grūti teikt cik lielā mērā to ietekmē orgonīts, vai drīzāk tas, kā mēs paši mākam ar viņu strādāt, tomēr, kopš orgonīta iegādes visas lietas notiek paātrinātā tempā. Domāju, ka katram, kurš domā par orgonīta iegādi, ir jābūt gatavam pārmaiņām, jo orgonīts noteikti pastiprinās sajūtas un pasaules uztveri, kas pēkšņi var sākt vest tevi pavisam citā virzienā. No manas puses pagaidām tikai pozitīva pieredze, katram ir savs, tāpēc vienmēr ir jāieklausās sevī, arī orgonīts nāks īstajā laikā, ja jutīsi, ka vajag!
No mājas bez viņa neizeju, kaut nemanāms, tomēr gandrīz vienmēr ir man līdzi, tātad Rīgas videi ir piemērots. Veiksmi turpmākajā darbībā!

 

Signe Blūzmane

Man noņēma zobu sāpes – kad pieliku klāt – palīdz.

 

Ritvars Ziediņš

Labs verķītis! Kopš nopirku laikam pat tādas normālas iesnas nav bijušas!   Un vismaz varu uz Rīgu aizlaist nelaižot arā ganu no starojuma! Tā turpināt!

 

Visas oriģinālās atsauksmes ar cilvēku sociālajiem profiliem ir atrodamas šeit:
www.draugiem.lv/orgoniti.lv/atsauksmes

un

www.facebook.com/orgoniti.lv/atsauksmes