Lietošana

     Visu orgonītu pielietošanu var iedalīt divos pamatveidos. Viens ir pasīvais, otrs aktīvais. Tātad pirmais – pasīvais lietošanas veids ir ļoti vienkāršs, neprasa no cilvēka nekādas priekšzināšanas vai īpašas iemaņas. Cilvēks novieto orgonītu sev vēlamā vietā un atstāj to, lai tas pats darbojas uz telpas attīrīšanu un harmonizāciju. Pārsvarā šim nolūkam izmanto piramīdas formas orgonītus, jo piramīdas forma ir vislabāk piemērota statiskai lietošanai, proti  tā labāk iederas uz galda ofisā vai mājās. Šie priekšmeti, kuri tiek veidoti zem Orgonīti.lv™ zīmola, ļoti labi iederas arī interjerā, iederoties pat smalkā ofisā uz darba galda.
     Otrs veids kā lietot šos produktus, ir aktīvi ar tiem strādājot. Šo daļu es veltu tiem, kuri nodarbojas ar garīgām, enerģētiskām praksēm, cilvēkiem, kuri ir jūtīgi, kuri domā ārpus standarta pieņemtajām normām. Aktīvi tos lietojot, orgonīti pavērs 80% vairāk opciju, nekā lietojot tos pasīvi. Visa pamatā ir sistēma, kurā kvarca kristālus iespējams programmēt, ko jau izmanto zinātnē mūsdienās. Tiem, kuri vēlas ar orgonītu palīdzību uzlabot savu ikdienu daudz ātrāk un pilnīgāk, es piedāvāju apmācību. Šī garīgi enerģētiskā prakse vēl aizvien tiek pilnveidota, taču interesentiem es izskaidroju, kas un kā ir jādara, lai izveidotu spēcīgu saikni ar priekšmetu, un, otrkārt, liktu tam darboties savā labā.
     Darbības ilgums un attīrīšana. Objektīvi atbildēt uz jautājumu, cik ilgi darbojas un staro viens orgonīts, ir neiespējami. Pirmkārt, viss atkarīgs no tā, cik kvalitatīvi materiāli ir izmantoti orgonīta izveidē – vai kristāli ir tehniski uzlādēti un pastiprināti pirms likšanas sveķos. Svarīgi arī kādā vidē, pie kādiem cilvēkiem šis priekšmets nonāk, jo bieži vien vide var būt pārāk piesārņota, līdz ar to, orgonīts ātri vien „aizlīp” ciet un pārstāj funkcionēt. Pārsvarā attīrīšana ir ļoti vienkārša, ar tautā zināmām metodēm – paturēšana zem tekoša ūdens vai avotā. Var ierakt zemē uz 24 stundām. Var attīrīt Saules un Mēness staros. Labs attīrīšanas veids ir ar uguni – proti paturēt pie sveces liesmas, taču ne pārāk tuvu, jo sveķi nav ugunsizturīgi. Neieteiktu likt orgonītus saldētavā, jo  tajos iekšā ir metāla un minerālu komponentes, kuras mēdz radīt plaisas sveķos un šo attīrīšanas metodi caur salu labāk nepielietot. Pēc attīrīšanas procesa vēlams orgonītu atkal uzlādēt, radīt  tajā sev vēlamo programmu no jauna. Tas pieder pie aktīvās pielietošanas.
     Formas. Visu veidu formas, kuras piedāvāju, var izmantot gan aktīvi, gan pasīvi. Tajā pat laikā, es ieteiktu piramīdas vairāk izmantot statiski, kad priekšmets netiek pārvietots un šķautnes ir pagrieztas uz debess pusēm. Puslodes parasti izmanto meditācijās, jo tām ir patīkama forma un tās ir ērti noturēt. Šobrīd piedāvāju divu veidu kulonus – viens ir mazais puslodes kulons ar parasto spirāli, otrs lielāks, saplacinātais kulons ar Rodina spoli. Kulonus parasti izmanto gan pasīvi, gan arī aktīvi ar tiem darbojoties. Vēl jo labāk, ka šī formāta orgonītus var ņemt visur līdzi.
     Kā jau sadaļā par iedarbību uz cilvēku es minēju, sākumā var būt dažādas izpausmes, sajūtas, pazīmes. Lai ar to visu pirmajās dienās nerastos pārāk liela slodze, ja rodas pārāk piesātinātas izjūtas, iesaku orgonīta priekšmetu nolikt tālāk no sevis. Vēlāk, kad sajūtas ir stabilizējušās, var atkal atsākt turpināt tā lietošanu.