Iedarbība uz cilvēku un vidi

     Kā jau pirmajā sadaļā minēju, orgonīts ir priekšmets, kurš ar savu spēcīgo starojumu un mijiedarbību maina elektromagnētisko lauku plūsmas vidē un cilvēkā. Tas nozīmē, ka cilvēks, kurš savā dzīvē ienes šādu priekšmetu, var piedzīvot ļoti dažādas izmaiņas gan ārējā vidē un situācijās, tā arī savās sajūtās un veselībā. No tā nav jābaidās un tam nevajag pretoties, jo tas, kas notiek orgonītu iedarbībā, notiek uz labu.
Sākotnējās orgonīta lietošanas pazīmes: galvas reiboņi, sāpes dažādās ķermeņa vietās, saasināta situāciju uztvere, emocionalitātes pieaugums, slikta dūša, paātrināta sirds darbība, paaugstināta ķermeņa temperatūra, savādāka ārējās realitātes uztvere. Es uzskaitīju iespējamās negatīvās sajūtas, kuras varētu rasties, lietojot orgonītus, vai esot to tuvumā sākumā. Tāpat ir arī iespējamas arī pozitīvās sajūtas, kā prieks, enerģijas pieplūdums, atbrīvota un viegla sajūta, veselības uzlabošanās, ilgstošu sāpju izzušana ķermenī, iekšēji dziļš miers, spilgtāki nakts sapņi u.c. Pazīmes var būt dažādas un visas nav iespējams uzskaitīt, jo katra situācija ir individuāla.  Mainās situācijas dzīvē, izmaiņas notiek gan attiecībās ar līdzcilvēkiem, gan darbā, naudas jautājumos, mājvietā u.t.t. Var rasties sajūta, ka dzīve visu saliek “pa plauktiņiem”.
Noteikti rodas jautājums par negatīvajām izpausmēm, uz ko atbilde ir ļoti vienkārša  – orgonīti nerada negatīvu starojumu, kas izraisītu negatīvu pieredzi. Ar savu starojumu tie vienkārši maina frekvences sev visapkārt, neļaujot cilvēkam vairs atrasties tur, kur viņš ir dotajā brīdī.  Tas attiecas gan uz fizisko ķermeni, gan visu to, kas veido ārējo pasauli ap pašu cilvēku. Sajūtas, kuras rada diskomfortu, parasti ir tikai pašā sākumā. Vēlāk cilvēks pierod pie orgonīta un sajūtas pāriet. Kā jau pašā sākuma minēju, visu mūsos un ap mums veido elektromagnētiskie impulsi, un orgonītu iedarbības rezultātā, cilvēka ķermenī tiek atbrīvoti tie sektori, kur šīs elektromagnētisko impulsu plūsmas ir sablīvējušās vai pilnībā nobloķējušās. Šis arī var būt iemesls tam, ka tiek izjustas dažādas slimībām līdzības pazīmes.
Tas pats notiek arī ar vidi. Vide tiek atveseļota tādā pašā veidā, kā cilvēka fiziskais ķermenis. Attiecīgi ļoti bieži ir novērots, ka, mājā vai telpā ienesot šādu priekšmetu, pēc laika vieta tiek attīrīta, izremontēta. Tiesa gan, ka tīrā dabā orgonītus gan nevajadzētu likt, jo daba pati spēj sevi līdzsvarot un harmonizēt. Orgonīti ļoti labi iederas un darbojas pilsētas vidē, sabiedriski aktīvās vietās, daudzdzīvokļu mājās.
Ir  cilvēki, kuri nejūt nekādu orgonīta iedarbību vai izmaiņas dzīvē. Arī tas ir normāli.  Vēlos uzsvērt, ka orgonīts, tāpat kā jebkura lieta, nevar derēt 100% visiem planētas iedzīvotājiem, gluži tāpat, kā vienas zāles neder visiem. Arī orgonītu lieta balstās uz elektromagnētiskajiem impulsiem un to savstarpēju rezonansi. Ir normāli, ka dažiem cilvēkiem aura un iekšējā pasaule ir tā veidota, ka šāds orgona priekšmets nespēj to mainīt. Tādi gadījumi gan ir reti, bet tā mēdz būt. Runājot par orgonīta starojuma sajušanu, ir cilvēki ar paaugstinātu smalko enerģiju jutīgumu un ir tādi, kuriem šis jutīgums ir diezgan zems. Šis faktors ir pilnīgi normāls, mēs katrs esam savādāks, ar citādu uztveri. Jāsaka gan, ka vislabāk orgonītus spēj sajust un uztvert tie, kuriem ir vismaz nedaudz attīstītas ekstrasensorās spējas vai interese par ezotēriskām, garīgām tēmām.